O nas

Jesteśmy największym parkiem dinozaurów na Podkarpaciu.

W 2023 roku połączyliśmy Plac Historyczny i Plac Zabaw w jedną dużą przestrzeń pełną zabawy, radości i figur dinozaurów. Nie musisz już wybierać, bo kupujesz jeden bilet na PARK ROZRYWKI I DINOZAURÓW.

A kiedy pogoda sprzyja i masz ochotę wygrzać się na słońcu i poleniuchować przy basenie możesz osobno dokupić PARK WODNY.

Prawda, że to dobry pomysł? Więc nie czekaj, tylko ruszaj do świata przygód i beztroskiej zabawy.

Zgłodniałeś? - wybierz GASTRONOMIĘ

Fantastyczny obiekt, który odwiedzić musi każdy z Was. Idealne miejsce dla wycieczek przedszkolnych, szkolnych i innych grup zorganizowanych. Ponad 5500 m2 powierzchni starannie zagospodarowano licznymi atrakcjami. Park mieści się w miejscowości Domatków – Brzezówka. Przez park przepływa strumyk Brzezówka, który jest dopływem NILU. Nasz park sąsiaduje bezpośrednio z Muzeum Kultury Ludowej “SKANSENEM”.

Cały kompleks obejmuje dwa parki dostosowane do preferencji naszych Gości. Park Rozrywki i Dinozaurów to przestrzeń z alejkami, gdzie możesz w ciekawy i przyjemny sposób poznać historię naszej planety i cywilizacji. Dla najmłodszych park ma coś specjalnego – mnóstwo zjeżdżalni i innych urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych uwielbianych przez dzieci. Część atrakcji umieszczona w ogromnym namiocie o powierzchni 500 m2.

Na upalne dni przygotowaliśmy fantastyczną strefę dla szukających wodnego orzeźwienia i relaksu. Jest to wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami, brodzikami, natryskami itp. To miejsce, w którym znajdziesz wytchnienie, zrelaksujesz się w jacuzzi i odpoczniesz na wygodnym leżaku.

W kompleksie znajduje się również punkt gastronomiczny z mnóstwem przekąsek, smakołyków oraz szeroką ofertą napojów i lodów.