O nas

Jesteśmy największym parkiem dinozaurów na Podkarpaciu.

Chcesz pospacerować na łonie natury? – wybierz PARK HISTORYCZNY

Chcesz aktywie spędzić czas z dzieckiem nawet w deszczową pogodę? – wybierz PLAC ZABAW

Chcesz wygrzać się na słońcu i poleniuchować przy basenie? – wybierz PARK WODNY

Zgłodniałeś? - wybierz GASTRONOMIĘ

KOMPLEKS TURYSTYCZNY BRZEZÓVKA to innowacyjny projekt firmy MARTINS w zakresie rekreacji i rozrywki na obszarze województwa podkarpackiego.


To nowy obiekt na mapie Polski, który koniecznie odwiedzić musi każdy z Was. Ponad 5500 m2 powierzchni starannie zagospodarowano licznymi atrakcjami. Park mieści się w miejscowości Domatków – Brzezówka. Przez park przepływa strumyk Brzezówka, który jest dopływem NILU. Nasz park sąsiaduje bezpośrednio z Muzeum Kultury Ludowej “SKANSENEM” Cały kompleks obejmuje trzy parki dostosowane do preferencji naszych Gości. Wędrując alejkami możesz w ciekawy i przyjemny sposób poznać historię naszej planety i cywilizacji. Na upalne dni przygotowaliśmy dla Gości wspaniałą niespodziankę. Jest to wodny plac zabaw z wodnymi zjeżdżalniami, natryskami itp. To miejsce, w którym Goście znajdą wytchnienie, zrelaksują się w jacuzzi, odpoczną na leżakach.
Dla najmłodszych mamy coś specjalnego – plac zabaw z mnóstwem zjeżdżalni i innych urządzeń uwielbianych przez dzieci. Część atrakcji umieszczona w ogromnym namiocie o powierzchni 500 m2.
W kompleksie znajduje się również punkt gastronomiczny z mnóstwem przekąsek, smakołyków oraz szeroką ofertą napojów i lodów.